Skarbnica rowerowej wiedzy - forumrowerowe.pro - BikeStory.pl

Skarbnica rowerowej wiedzy – forumrowerowe.pro

Z dużą przyjemnością pragniemy zaprosić Was do odwiedzenia nowego nośnika wszelakich informacji dotyczących rowerów – pod adresem www.forumrowerowe.pro znajdziecie forum, które służyć ma wszystkim rowerzystom jako miejsce spotkań, wymiany porad i informacji, a także miejsce do prowadzenia luźnych dyskusji, niekoniecznie związanych z rowerami.

logo

Forum jest tworem stosunkowo młodym, aczkolwiek już bogatym w wiele cennych informacji i porad. Dołączając do tej platformy, masz szansę brać czynny udział w kształtowaniu jej ostatecznego kształtu i wyrobić sobie tym samym miano rowerowego guru! Mniejsza, jak to na początku bywa, ilość tematów pozwala sprawnie poruszać się wśród nich, dzięki czemu łatwo znajdziesz interesujące Cię treści.

Forum podzielone jest na wiele działów, które z kolei dzielą się na mniejsze jednostki, poświęcone poszczególnym rowerowym zagadnieniom. Podział jest dość szczegółowy – wielość poziomów pozwala jednakże precyzyjnie zamieszczać pytania i informacje, dzięki czemu będą one łatwiejsze w zlokalizowaniu.

Użytkownicy mogą obdarowywać się oklaskami – jeżeli chcesz przekazać autorowi, że jego post okazał się dla Ciebie wyjątkowo pomocny – możesz w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność. Użytkownicy z największą ilością oklasków będą zapewne gwarantować najwyższy poziom wiedzy i chęci dzielenia się nią z innymi 🙂

Rejestracja nowego użytkownika Forum jest bardzo prosta – w prawym górnym rogu znajdziesz zielony przycisk „Zarejestruj się” . Po jego kliknięciu należy postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami – wybierasz nazwę użytkownika dla siebie, a także wpisujesz swoje prawdziwe dane, które będą widoczne tylko dla administratora Forum. Masz możliwość ustalenia avatara, aby skutecznie wyróżnić się z tłumu pozostałych użytkowników. Na koniec podajesz adres mailowy, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, oraz odpowiadasz na pytanie antyspamowe i gotowe. W ciągu 3 minut masz już swoje konto i stajesz się pełnoprawnym użytkownikiem forumrowerowe.pro

Zapraszamy do brania czynnego udziału w dyskusjach, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami rowerowymi. Liczba użytkowników dwóch kółek wzrasta w naszym kraju lawinowo – jest więc o czym i dla kogo pisać!

Do zobaczenia na forum!