Nowy sezon - nowa strona! - BikeStory.pl

Nowy sezon – nowa strona!

Obecnie panująca nam aura nie pozostawia złudzeń – rowerowy sezon 2014 oficjalnie uznajemy za rozpoczęty. Z tej okazji mamy dla Was bardzo wiele niespodzianek! Na początek – nowa strona – szybsza, czytelniejsza, łatwiejsza w obsłudze!

Od kilku dni pod adresem www.bikesalon.pl znajdziecie nową odsłonę dobrze znanej Wam strony. Wzięliśmy sobie do serca wiele uwag dotyczących poprzedniego layout’u, za które wszystkim serdecznie dziękujemy. Z pomocą nowej witryny znacznie sprawniej zapoznacie się z szerokim asortymentem naszego sklepu oraz oczywiście dokonacie zakupu!

bikesalon_malyNowa strona oferuje wszystko dobre, z czym mogliście się zapoznać do tej pory. Znajdziecie więc poradniki pisane przez naszych specjalistów – rowerzystów, podpowiedzi dotyczące wyboru rozmiaru ramy oraz najlepszy wybór akcesoriów rowerów dla każdego z Was!

Dodatkowo wprowadziliśmy Hit Dnia.

Codziennie wybieramy dla Was jeden produkt, który danego dnia oferujemy Wam w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Śledźcie regularnie naszą stronę – trafiają się naprawdę niesamowite okazje!

satisfaction

Sezon 2014 przyniesie jeszcze wiele innych niespodzianek. Zwiększymy portfolio oferowanych u nas marek rowerów – szczegóły wkrótce – dziś powiemy tylko, że pojawią się u nas świetnej jakości rowery amerykańskie i oraz gorące, hiszpańskie maszyny.

Nasz serwis rowerowy już przyjmuje zlecenia – skorzystaj z okazji i braku kolejek – wyprzedź rywali i przygotuj sprzęt na wiosnę już teraz!

Więcej informacji o nowościach i postępach w przygotowaniu do sezonu znajdziecie oczywiście na naszym Facebook’u.

Zapraszamy 🙂